Võrdle tooteid

Event Center OÜ loodi 2003 aastal ja on tänaseni 100% Eesti ettevõte. Firma alustas heli- ja valgustehnika renditeenusega. Tänaseks on ettevõte kasvanud turul üheks juhtivaks sündmuste tehnilise terviklahenduste, tehnikarendi, projektimüügi ja e-poe teenuste pakkujaks.

 

Meie põhitegevuseks on heli-, valgus-, videotehnika ning lavade, telkide, mööbli, dekoratsioonide rent, müük ja tehniliste terviklahenduste pakkumine ning tehniline teenidus.Alates 2014 aastast pakume ka sündmuste korralduse täisteenust - ideest teostuseni, sealhulgas meeskonnatreeningute, kliendiürituste ja personaliürituste korraldamist koos programmide, toitlustamise ja muu vajalikuga. Täisteenust pakutakse koostöös oma valdkonna tunnustatud produtsentidega. Vastavalt sündmuse tüübile valitakse partneriks sobivaim produtsent.

 

Rohkem kui 10 tegevusaasta jooksul oleme teenindanud üle 7000 ürituse erinevates riikides – Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Poolas, Saksamaal, Hispaanias, Inglismaal, Venemaal ja Ukrainas.

 

Teostatud projektide hulgast leiab hulgaliselt kontserte, festivale, messe, firma- ja kliendisündmusi, talve- ja suvepäevi, tooteesitlusi, konverentse, seminare ja sadu muid toredaid ettevõtmisi.

 

Meie peamisteks klientideks on erinevad riiklikud institutsioonid, üritusturundusagentuurid, meelelahutusettevõtted, kontsertide ja festivalide korraldajad ning kohalikud ja rahvusvahelised brändid.

 

Positiivne suhtumine, põhjalik kogemustepagas ja kvaliteetne tehnika tagab parima tulemuse igale sündmusele. Meie professionaalne meeskond on lahendustele orienteeritud ja hindab oma töös kiirust, täpsust ning sõbralikku ja ladusat asjaajamist. Keerulistest tehnilistest detailidest luuakse kliendile sobivaim terviklahendus.

 

Meiega on lihtsam!