Võrdle tooteid

1. Üldtingimused

1.1 Kõik eventcenter.ee lehel olevate kaupade hinnad sisaldavad käibemaksu (20%).

1.2 Toodete pildid on illustratiivse tähendusega ja need võivad erineda tegelikust tootest. Kahtluse korral kontakteeruda müüjaga või uurida infot tootja kodulehelt.

1.3 Event Center e-poest on võimalik osta vaid neid tooteid, millel on link "Lisa ostukorvi". Kaubad, mille juures on link "Küsi tarneaega", on laost otsa lõppenud. Laost otsa lõppenud toodete tarneaega saab pärida "Küsi tarneaega" funktsiooniga.

1.4 Lõpparve saab ostja kätte koos kaubaga.

2. Ostja õigused ja kohustused

2.1 Ostjal on õigus ostust taganeda 14 päeva jooksul ajast, mil kaup on jõudnud Ostjani. Selle aja jooksul võib ostust taganeda ilma põhjuseta ja saada kasutamata kauba eest tagasi kogu makstud raha. Tagasi ei saa saata sellist eset, mille Ostja on juba kasutusele võtnud.


2.2 14-päevane tagastamisaeg ei kehti kaupadele nagu CD-d, DVD-d ja arvutitarkvara, mille ümbris on avatud. Samuti ei kehti 14-päevane tagastamisaeg ostja isiklike vajaduste kohaselt valmistatud kaubale.

2.3 Ostjal on õigus nõuda tellimuse tühistamist ja raha tagasimaksmist, kui Müüja ei suuda lubatud perioodi jooksul tellimust täita.


2.4 Ostjal on õigus Müüjalt infot küsida.


2.5 Ostja on kohustatud tutvuma müügi tingimustega.


2.6 Ostja on kohustatud Müüjaga eelnevalt kokku leppima või Müüat teavitama oma otsustest seoses tellimusega.


2.7 Ostja on kohustatud eelnevalt veenduma, et toode vastab tema soovidele. Selleks võib infot hankida tootja kodulehelt või küsida infot eventcenter.ee'st.


2.8 Ostja on kohustatud korraliku ja kvaliteetse kauba tagastamisel tasuma saatekulud kuni 10.- euro ulatuses.

3. Müüja õigused ja kohustused

3.1 Müüjal on õigus Ostjaga eelnevalt kokku leppida ja pakkuda tellitud kauba asemel samaväärset kaupa, kui tellitud kauba varud on ammendunud.


3.2 Müüjal on õigus muuta tarneaegu, kui vastava kauba varud on ammendunud ja seda ei ole võimalik lubatud aja jooksul tarnida. Sellisel juhul teavitab Müüja Ostjat esimesel võimalusel tarneaja ületamisest ja kui ostja ei soovi kauem oodata või selle asemele mõnda teist toodet, siis kantakse Ostjale raha tagasi.


3.3 Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui vastava kauba varud on ammendunud. Sellisel juhul teavitatakse Ostjat ja kantakse raha tagasi.


3.4 Müüjal on õigus muuta kaupade hindu, teksti ja kaupade saadavuse infot ette teatamiseta.

3.5 Müüjal on õigus korraliku ja kvaliteetse kauba tagastamisel nõuda Ostjalt saatekulude tasumist kuni 10.- euro ulatuses.


3.6 Müüja on kohustatud kandma tarneaja ületamisel kauba tagastamisega seotud kulud, kui Ostja on otsustanud tellimusest loobuda.


3.7 Müüa on kohustatud esimesel võimalusel tagastama Ostja poolt tasutud raha, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul, kui Ostja on tellimusest loobunud või toote tagastanud.


3.8 Müüja on kohustatud andma kaubale garantii, kui Ostja ei ole rikkunud garantiitingimusi.


3.9 Müüja on kohustatud parandama või asendama puudusega kauba. Kui seda pole võimalik teha, on Müüja kohustatud esimesel võimalusel tagastama Ostja poolt tasutud raha, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul ekspertiisi tulemuste saamisest.